Získali jsme ocenění Cyber Security Award
19.06.2019   
Získali jsme ocenění Cyber Security Award

​Od Acquisition International jsme získali ocenění Cyber Security Award 2019, a to v kategoriích Most Innovative Cyber Security Providers a Ethical Hacking Specialists of the Year. Titulů si moc vážíme a získat je nebylo snadné. Experti z komise zkoumali rok naší práce a přes tři měsíce vyhodnocovali nasbíraná data. Můžeme tak říct, že projít sítem mohli jen společnosti a projekty, které mají opravdu co nabídnout.

Ocenění Most Innovative Cyber Security Providers komentoval šéf produktového oddělení Maroš Barabas: „Na poli informační bezpečnosti přinášíme na naše trhy inovace již téměř třicet let. Během té doby jsme přivedli několik světových značek. Společně s vybranými klienty vytváříme pilotní inkubátory, ve kterých nám nové technologie pomáhají testovat a dál vyvíjet. Tyto spolupráce skvěle fungují a mnozí naši klienti jsou díky nim o krok napřed oproti běžným bezpečnostním standardům. Spolupráce a partnerství v inovacích nám přináší skvělé výsledky a zároveň jsou součástí naší dlouhodobé strategie. Do ní patří i vyvážené portfolio, dlouhodobé poradenství a snaha podporovat startupy a inovativní řešení. 

Cenu Ethical Hacking Specialists of the Year si odnesl šéf penetračního oddělení Lukáš Bláha. „Oddělení pentesterů je největší divizí AEC. Investovali jsme do vzdělávání zaměstnanců a posledních šest let realizujeme velké projekty také v zahraničí. Naši etičtí hackeři si získali vysokou prestiž např. v Indonésii, Švýcarsku, Irsku, Belgii i jinde. Většinu testů pro zahraniční klienty však provádíme z České republiky. Máme rozsáhlé know-how založené na dlouholetých zkušenostech. Jsme velmi flexibilní, efektivní, spolehliví a nebojíme se výzev. Našim klientům dodáváme opravdovou kvalitu. Ceny si velmi vážíme, vnímám ji jako ocenění pro celý tým. Jsem hrdý, že celkem malá firma z ČR se takto dokáže prosadit v prestižní mezinárodní soutěži,dodal.

Cyber Security Award 2019