Pražská kancelář se stěhuje na novou adresu.https://aec.cz/cz/novinky/Stranky/prazska-kancelar-se-stehuje-na-novou-adresu.aspxPražská kancelář se stěhuje na novou adresu.Dovolujeme si Vám oznámit, že od 5. 2. 2018 jsme se přestěhovali do nových prostor na adresu Olbrachtova 9, Praha 4.
Vyjádření AEC k Meltdown a Spectre zranitelnostem.https://aec.cz/cz/novinky/Stranky/vyjadreni-aec-k-meltdown-a-spectre-zranitelnostem.aspxVyjádření AEC k Meltdown a Spectre zranitelnostem.Poslední týdny plní titulky internetových zpráv a novin bezpečnostní chyby Meltdown a Spectre. Jedná o hardwarové zranitelnosti, které po delší době zasahují širokou veřejnost, a to po celém světě.
Vyjádření AEC ke KRACKs zranitelnostihttps://aec.cz/cz/novinky/Stranky/vyjadreni-aec-ke-kracks-zranitelnosti.aspxVyjádření AEC ke KRACKs zranitelnostiPřinášíme vyjádření naší společnosti ke zranitelnosti KRACKs.
AEC odborným garantem Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti.https://aec.cz/cz/novinky/Stranky/aec-odbornym-garantem-stredoskolske-souteze-cr-v-kyberneticke-bezpecnosti.aspxAEC odborným garantem Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti.AEC se stala partnerem prvního ročníku celorepublikové soutěže v kybernetické bezpečnosti určené pro studenty středních škol.
Springtide Ventures a Rockaway vstupují do českého startupu ThreatMark.https://aec.cz/cz/novinky/Stranky/springtide-ventures-a-rockaway-vstupuji-do-ceskeho-startupu-threatmark.aspxSpringtide Ventures a Rockaway vstupují do českého startupu ThreatMark.Společnost ThreatMark s.r.o., která vyvinula účinný způsob ochrany před podvody a kyber útoky pro web a mobilní aplikace, získala dva významné domácí investory.
AEC pomáhá v boji proti kyberšikaně na školách.https://aec.cz/cz/novinky/Stranky/aec-pomaha-v-boji-proti-kybersikane-na-skolach.aspxAEC pomáhá v boji proti kyberšikaně na školách.Marian Němec, IT Security Consultant AEC, vystoupil na třetím ročníku konference Bezpečná škola, který se konal 25. května 2017 v prostorách Národní technické knihovny v Praze.
Jubilejní 25. ročník konference SECURITYhttps://aec.cz/cz/novinky/Stranky/jubilejni-25-rocnik-konference-security.aspxJubilejní 25. ročník konference SECURITYKonference Security 2017 opět bořila rekordy v návštěvnosti. Přednášky z oblastí GDPR, Internetu věcí a etického hackingu přilákaly 650 posluchačů.
ESET 3 roky za cenu 2https://aec.cz/cz/novinky/Stranky/eset-3-roky-za-cenu-2.aspxESET 3 roky za cenu 2Od 1. září do 31. října, akce na tříletou licenci vybraných domácích i firemních produktů za cenu dvouleté licence.
Seminář k zákonu o kybernetické bezpečnostihttps://aec.cz/cz/novinky/Stranky/seminar-k-zakonu-o-kyberneticke-bezpecnosti.aspxSeminář k zákonu o kybernetické bezpečnostiZveme vás na seminář k zákonu o kybernetické bezpečnosti.
Přejděte ke Kaspersky se slevou 50 procent a získejte navíc až 9 měsíců zdarmahttps://aec.cz/cz/novinky/Stranky/prejdete-ke-kaspersky-se-slevou-50-procent-a-ziskejte-navic-az-9-mesicu-zdarma.aspxPřejděte ke Kaspersky se slevou 50 procent a získejte navíc až 9 měsíců zdarmaAEC, platinový partner Kapersky Lab, přináší svým zákazníkům jedinečnou promo akci.
TrustPort Threat Intelligence je nyní GreyCortex Mendelhttps://aec.cz/cz/novinky/Stranky/trustport-threat-intelligence-je-nyni-greycortex-mendel.aspxTrustPort Threat Intelligence je nyní GreyCortex MendelSpolečnost GreyCortex vznikla odkoupením produktu Threat Intelligence od společnosti TrustPort, sesterské společnosti AEC a.s.
Oslavili jsme 25 let od vzniku firmy!https://aec.cz/cz/novinky/Stranky/oslavili-jsme-25-let-od-vzniku-firmy.aspxOslavili jsme 25 let od vzniku firmy!Ano, už čtvrt století se staráme o bezpečnost dat našich zákazníků. Od lokálního poskytovatele antivirové ochrany (tehdy na disketách) jsme vyrostli do významného mezinárodního experta pro informační bezpečnost.
Konference SECURITY 2016 překonala hranici 500 účastníkůhttps://aec.cz/cz/novinky/Stranky/konference-security-2016-prekonala-hranici-500-ucastniku.aspxKonference SECURITY 2016 překonala hranici 500 účastníkůDvacátý čtvrtý ročník odborné konference SECURITY přilákal do pražského kongresového hotelu Clarion rekordní počet českých a slovenských bezpečnostních specialistů a manažerů.
Vznik ThreatMark s.r.o.https://aec.cz/cz/novinky/Stranky/vznik-threatmark-sro.aspxVznik ThreatMark s.r.o.Dovolujeme si oznámit vznik nové společnosti ThreatMark s.r.o. Založení firmy bylo logickým důsledkem vývoje vlastního produktu anti-fraud systému (AFS).
Test kybernetické bezpečnostihttps://aec.cz/cz/novinky/Stranky/Test-kyberneticke-bezpecnosti.aspxTest kybernetické bezpečnostiAEC připravilo pro všechny zájemce o problematiku spojenou s Kybernetickým zákonem test znalostí, který si můžete vyzkoušet a stáhnout v tomto článku.
DLP zdarma k ochraně Exchangehttps://aec.cz/cz/novinky/Stranky/dlp-zdarma-k-ochrane-exchange.aspxDLP zdarma k ochraně ExchangeNa velmi omezený čas jsme pro naše zákazníky připravili jedinečnou akci. AEC jako platinový partner Kaspersky LAB nabízí tuto akci jako jediný reseller na území České republiky!
Změna právní formy AEChttps://aec.cz/cz/novinky/Stranky/zmena-pravni-formy-aec.aspxZměna právní formy AECUpozorňujeme všechny naše partnery a zákazníky na změnu právní formy naší společnosti. Od 1. července 2015 se AEC, spol. s r.o. mění na AEC a.s.
Konferenci SECURITY 2015 navštívilo přes čtyři sta návštěvníkůhttps://aec.cz/cz/novinky/Stranky/konferenci-security-2015-navstivilo-pres-ctyri-sta-navstevniku.aspxKonferenci SECURITY 2015 navštívilo přes čtyři sta návštěvníků23. ročník konference SECURITY je za námi. Změnili jsme místo konání a posílili networkingovou část. Naším cílem bylo uspořádat vynikající konferenci, na kterou můžeme být pyšní a ze které budou účastníci odcházet plni pozitivních dojmů.