Pracovní náplň

  • Příprava projektů (včetně přípravy nabídek) a předprodejní podpora, odpovědnost za úspěšnou realizaci projektů.
  • Vedení interview se zákazníkem.
  • Samostatné zpracování auditních zpráv.
  • Bezpečnostní konzultace, poradenství pro klienty.
  • Bezpečnostní analýza informačních systémů a sítí.
  • Prezentace výsledků zákazníkovi.
  • Administrace/uživatelská podpora GRC systémů.

Co od Tebe očekáváme?

Znalosti legislativy a norem

  • Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob při zpracovávání osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů – GDPR.
  • ISO/IEC 27001 Systém řízení bezpečnosti systémů – Požadavky.
  • ISO/IEC 27002 Soubor postupů pro řízení informační bezpečnosti.
  • Zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.
  • Zákon o kybernetické bezpečnosti a navazující vyhlášky.
  • Samostatná práce s autoritativními zdroji (normy, standardy, best practice) a jejich aplikace v projektech.
  • Výhodou jsou uživatelské/administrátorské znalosti GRC systémů.

Další požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT.
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup.
  • Minimálně komunikativní znalost anglického jazyka, aktivní výhodou.
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce a odolnost vůči stresu.
  • Schopnost organizace souběžných projektů, řešení priorit.
  • Ochota a chuť učit se novým věcem.

V AEC Ti nabízíme:

  • Zázemí stabilní české firmy, patřící k TOP na trhu v oblasti SW bezpečnosti již od roku 1991.
  • Moderní HW a SW (nejnovější systémy pro detekci a vyhodnocování útoků).
  • Vlastní EDU centrum (možnost večerních školení, pravidelné interní workshopy, získání dalších certifikací).
  • Flexibilní pracovní dobu, home office.
  • Šanci zajímavých zahraničních služebních cest.
  • Příležitost účasti na světových konferencích.
  • Účast na konferenci Security.
  • Možnost ovlivňovat své směřování ve firmě.
  • Prostor pro seberealizaci, samostatnou a kreativní práci.
  • Otevřené, přátelské prostředí, mladý kolektiv.
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Nápoje zdarma (káva, čaj), pravidelné snídaně, ovocné dny, ...
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím (AJ/NJ/RJ), stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu).

Svůj životopis/odkaz na LinkedIn zašli na adresu katerina.stejskalova[zavináč]aec.cz

Tvoje osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, a to pro účely realizace výběrového řízení. Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu probíhajícího výběrového řízení, nejdéle však 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli budeš moct požádat společnost AEC a.s., IČO 26236176  (správce) o přístup k tvým osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení či vznést námitku proti jejich zpracování. Zároveň jsi oprávněn podat stížnost u dozorového úřadu, pokud se domníváš, že zpracování není prováděno v souladu s platnou legislativou.