Vaším úkolem bude:

  • Navázat úzkou spolupráci s AEC týmem Business Security Consultant (BSC).
  • Uzavírat nové obchody díky přiděleným obchodním oportunitám od BSC, případně leadům z marketingových kampaní nebo generováním vlastní obchodní činnosti.
  • Analyzovat a shrnovat informace a trendy o konkurenci a identifikovat oblasti ke zlepšení pro další obchodní činnost.
  • Připravovat samostatně nabídky pro zákazníky a předávat OP k realizaci.
  • Koordinovat komunikaci se zákazníkem.
  • Kontrolovat historii nákupů zákazníka, aktivně udržovat zákaznické databáze a využívat těchto nástrojů k aktivnímu nabízení nových a souvisejících produktů.
  • Umět vysvětlit technické vlastnosti daných produktů.
  • Připravovat semináře, školení ve spolupráci s marketingem a heady jednotlivých divizí.

Co od Vás očekáváme?

  • Upřednostňujeme 3-5 let IT obchodní praxe.
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Znalost anglického jazyka (ideálně B1/B2).
  • Znalost problematiky v oblasti IT security výhodou.
  • Být schopný komunikovat s klienty a porozumět tomu, co chtějí.

V AEC Vám nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím, stravenky, Multisport karta, referral program, flexibilní pracovní dobu, home office, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu.
  • Nápoje zdarma (káva, čaj), pravidelné snídaně, ovocné dny, ...
  • Možnost školení, pravidelné interní workshopy.
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Svůj životopis/odkaz na LinkedIn zašlete na adresu katerina.stejskalova[zavináč]aec.cz

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, a to pro účely realizace výběrového řízení. Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu probíhajícího výběrového řízení, nejdéle však 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli budete moct požádat společnost AEC a.s., IČO 04772148 (správce) o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení či vznést námitku proti jejich zpracování. Zároveň jste oprávněn podat stížnost u dozorového úřadu, pokud se domníváte, že zpracování není prováděno v souladu s platnou legislativou.