Vaším úkolem bude:

  • Podílet se na prodeji služeb a řešení v oblasti bezpečnosti IT.
  • Starat se a osobně zodpovídat za příslušné klienty.
  • Ověřovat spokojnost se službami, potřebu školení, instalaci, zájem o nové produkty a služby atd.
  • Aktivně se podílet na vyhledávání nových kontaktů a potenciálních zákazníků. (Některé kontakty máme pro Vás připravené, k jiným si prošlapete cestičku sami).
  • Poskytovat informace existujícím / novým potenciálním zákazníkům.
  • Zpracovávat nabídky dle interních směrnic.
  • Zaznamenávat průběh a vývoj všech kontaktů do obchodní databáze.

Co od Vás očekáváme?

  • Obchodní myšlení, prezentační a komunikační dovednosti.
  • Min. 5 roků obchodní praxe (v oboru IT výhodou).
  • Znalost problematiky v oblasti IT security.
  • Znalost anglického jazyka.
  • Schopnost týmové spolupráce.
  • Řidičský průkaz sk. B

V AEC Vám nabízíme:

  • Zázemí stabilní české firmy, patřící k TOP na trhu v oblasti SW bezpečnosti již od roku 1991.
  • Moderní HW a SW (nejnovější systémy pro detekci a vyhodnocování útoků).
  • Vlastní EDU centrum (možnost večerních školení, pravidelné interní workshopy, získání dalších certifikací).
  • Flexibilní pracovní dobu, home office.
  • Šanci zajímavých zahraničních služebních cest.
  • Příležitost účasti na světových konferencích.
  • Účast na konferenci Security.
  • Možnost ovlivňovat své směřování ve firmě.
  • Prostor pro seberealizaci, samostatnou a kreativní práci.
  • Otevřené, přátelské prostředí, mladý kolektiv.
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Nápoje zdarma (káva, čaj), pravidelné snídaně, ovocné dny, ...
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím (AJ/NJ/RJ), stravenky, Multisport karta, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu).

Svůj životopis/odkaz na LinkedIn zašlete na adresu katerina.stejskalova[zavináč]aec.cz

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 18/2018 Z. z., Zákon o ochraně osobních údajů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, a to pro účely realizace výběrového řízení. Zpracováním pro tyto účely je pověřena mateřská společnost AEC a.s., IČO 26236176. Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu probíhajícího výběrového řízení, nejdéle však 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli budete moct požádat společnost AEC s.r.o., IČO: 31384072 (správce) o přístup k vaším osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení či vznést námitku proti jejich zpracování. Zároveň jste oprávněn podat stížnost u dozorového úřadu, pokud se domníváte, že zpracování není prováděno v souladu s platnou legislativou.